100. rokov našej farníčky

V nedeľu 16. februára sme slávili v našej farnosti nevšednú udalosť. Naša farníčka, pani Jozefína Rezbáriková zo Sereďskej ulice, pri sv. omši ďakovala za 100. rokov života. V krásnom príhovore na konci sv. omše zdôraznila, že Boh stál pri nej celý život a pomohol jej vychovať 7 detí. Povzbudila všetkých farníkov, aby sa nikdy nespúšťali Pána Boha. Pani Rezbáriková je pre nás všetkých veľkým vzorom, pretože vždy keď je to možné, prichádza zo svojou dcérou, za pomoci vozíčka, do Božieho chrámu. Slávnosť zvýraznil svojím spevom chrámový zbor Trinitas z Modranky.

Všetci farníci vyprosujeme našej milej farníčke potrebné milosti od Nebeského Otca, aby si aj napriek pokročilému veku naďalej uchovala radosť v srdci a Boží pokoj.